×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : شنبه, ۲۰ خرداد , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Saturday, 10 June , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 1 خبر

به گزارش  "فرازنیوز"   دکتر سیدمحمدهادی سبحانیان رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با تاکید بر سیاست نظام مالیاتی مبتنی بر رعایت حقوق عامه و عدم فشار بر مودیان منضبط اظهار داشت: تا پایان اردیبهشت ماه سال‏جاری از مجموع بالغ بر 88 هزار  و 600 میلیارد تومان وصولی، بیش از 46 هزار میلیارد تومان از محل درآمدهای مالیات‏‏های مستقیم و بیش از 42 هزار میلیارد تومان از محل مالیات بر کالاها و خدمات که مهمترین قلم آن ارزش افزوده است وصول ...

به گزارش  "فرازنیوز"  مراسم رونمایی از سامانه حراج خرده فروشی الکترونیکی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی فردا یکشنبه در محل ساختمان مرکزی سازمان انجام می‌شود. در حال حاضر نیز حراج خرده فروشی شامل انواع کالاهای بادوام و خانگی شروع شده و تا ساعت ۲۰ روز سه شنبه هفته جاری ادامه دارد و کالاها قابل رویت برای همگان خواهد بود.  متقاضیان می توانند پیشنهادهای خود را از ساعت ۸ صبح روز سه شنبه تا ساعت ۲۰ همان روز ارائه دهند. در ...

به گزارش. "فرازنیوز"  دکتر محمدهادی سبحانیان، رئیس‌کل سازمان امور مالیاتی کشور در همایش ارتباطات و روابط عمومی که با حضور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی، جمعی از معاونان و مدیران ستادی سازمان و مسئولان روابط عمومی استان‌ها برگزار شد، اظهار داشت: بیان دقیق، شفاف و مستدل امر خطیر مالیات ستانی برای همگان و نقش آن در بهبود کارایی حاکمیت در اداره کشور از وظایف حساس و کلیدی روابط عمومی ...

رئیس مرکز دادرسی مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور منصوب شد
22 مه 2023

فرازنیوز : با حکم رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور «محمد طاهری‌نژاد» به عنوان سرپرست مرکز دادرسی مالیاتی این سازمان منصوب شد.

اراده دولت بر استقرار نظام مالیاتی مبتنی بر حاکمیت داده است
14 مه 2023

فرازنیوز : رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در جلسه هم اندیشی با هیات امنای بازار تهران ضمن استقبال از تشکیل کمیته تخصصی جهت حل مشکلات کسبه و بازاریان گفت: اراده دولت بر استقرار نظام مالیاتی مبتنی بر حاکمیت داده است.

افق گشایی با تکیه بر نیروی انسانی کارآمد/ مدیران با تمام توان به ادامه خدمت بپردازند
08 مه 2023

فرازنیوز : رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با تأکید بر استفاده از ظرفیت نیروی انسانی با انگیزه، جوان و متخصص در دوره تحولی نظام مالیاتی، افق‎گشایی در نظام مالیاتی با تکیه بر نیروی انسانی کارآمد را یکی از راهبردهای دوره تحولی جدید سازمان امور مالیاتی کشور دانست.  

رشد ۴۹ درصدی درآمدهای مالیاتی فروردین امسال در مقایسه با سال گذشته
08 مه 2023

فرازنیوز : رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به تحولات نظام مالیاتی و بهینه سازی فرآیندهای مالیات ستانی داده محور گفت: در فروردین ماه سالجاری بیش از 43 هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی وصول شده که نسبت به دوره مشابه سال قبل (حدود 29 هزار میلیارد)، رشد 49 درصدی را نشان می دهد و این موضوع بیانگر عزم و اراده این سازمان در جهت تامین درآمدهای پایدار برای خدمت رسانی بیشتر به مردم می باشد.

ماشین آلات سنگین در انبار گمرک خرمشهر به مزایده گذاشته می‌شوند
06 مه 2023

فرازنیوز : مدیر عامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از تعیین تکلیف ماشین آلات سنگین رسوب شده در بندر خرمشهر خبر داد. 

فروش ۴۷۹ میلیاردی اموال تملیکی در اولین مزایده سال
06 مه 2023

فرازنیوز : معاون بهره‌برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی اظهار داشت: در اولین مزایده سراسری الکترونیکی اموال منقول سازمان اموال تملیکی که در اردیبهشت ماه برگزار شد، چهار هزار و 790 میلیارد ریال کالا به فروش رفت.

انتصابات جدید در سازمان امور مالیاتی کشور
04 مه 2023

فرازنیوز : سرپرست معاونت فنی و حقوقی، مدیر کل حسابرسی ویژه و مشاور رییس کل سازمان مالیاتی کشور منصوب شدند.

اقدامات سازمان اموال تملیکی قابل رصد و امتیاز دهی باشد
30 آوریل 2023

فرازنیوز : نشست هیئت مدیره سازمان اموال تملیکی با مدیران کل ستادی این سازمان در قالب شورای مدیران با رویکرد اجرایی برنامه عملیاتی سال ۱۴۰۲ در سالن شهدای این سازمان برگزار شد.

رشد ۴۵۰ درصدی فروش کالاهای اموال تملیکی در سال ۱۴۰۱
30 آوریل 2023

فرازنیوز : مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی از رشد ۴۵۰ درصدی فروش کالاهای اموال تملیکی در سال ۱۴۰۱ نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۰ خبر داد.

رئیس کل جدید سازمان امور مالیاتی کشور معرفی شد 
18 آوریل 2023

فرازنیوز : با پیشنهاد وزیر امور اقتصادی و دارایی و تأیید هیئت دولت در نشست روز یکشنبه 27 فروردین‌ماه 1402، محمدهادی سبحانیان به سمت ریاست سازمان امور مالیاتی کشور منصوب شد.